Ozan Ali Erdal 1982 yılında İstanbul’da doğdu. İlkokulu Maçka İlkokulu’nda okuduktan sonra Vefa Lisesi’ne geçti ve burayı 2000 yılında bitirdi. Daha sonra girdiği İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi İngilizce Tıp Bölümü’nü 2007 yılında ikincilik ile bitirdi.

2007 yılında 6 ay kadar İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Anatomi Anabilim Dalı’nda çalıştıktan sonra 2008 yılında başladığı İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Ortopedi ve Travmatoloji Bilim Dalı’ndaki asistanlık eğitimini 2013 yılında tamamlayarak Ortopedi ve Travmatoloji uzmanı olmuştur.

2013 ile 2015 yılları arasında devlet hizmet yükümlülüğü kapsamında Kastamonu İnebolu Devlet Hastanesi’nde çalışan Ozan Ali Erdal 2015 yılından itibaren Ortopediatri İstanbul Çocuk Ortopedi Akademisi’ndeki muayenehanesinde çalışmaktadır.

Ozan Ali Erdal 2013 yılında Türkiye ortopedi ve travmatoloji yeterlilik (TOTEK) sınavını başarı ile vermiş ve daha sonra 2015 yılında da Avrupa ortopedi ve travmatoloji yeterlilik (EBOT) sınavını da başarı ile vermiştir.

Katkıda bulunduğu yayınlar:

 

Anlaşmalı Kurumlar

     

Detayli Bilgi İçin